Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
107 postów 261 komentarzy

Bloger Sek

Sek - Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda. - George Orwell

Syjonistyczna propaganda w ogólnopolskim tygodniku?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dzisiejszej Gazecie Polskiej przeczyć można bardzo "interesujący" artykuł Antoniego Rybczyńskiego.

Po raz pierwszy od ponad roku zakupiłem Gazetę Polską tylko ze względu na załączony do niej film Dominika Tarczyńskiego - Egzorcysta. GP jak to GP, Większości artykułów nie muszę nawet czytać by wiedzieć, co jest w nich zawarte. Zainteresował mnie jednak artykuł(lik) o zamachu w Burgas(Bułgaria). Niestety Pan Rybczyński napisał artykuł pro żydowski. Zawarł w nim następujące wnioski: "Trudno powiedzieć, że za zamachem stał ktoś inny niż Hezbollah, czyli Iran". I to na samym wstępnie! Już chciałem sobie podarować czytanie całości tego tekstu, ale nie, przemogłem się. Autor dalej pisze po linii Mossadu łącząc zamach w Bułgarii z zamachem w Damaszku(prawidłowo, ale wnioski są błędne).: "Kilka godzin wcześniej(...)za jednym zamachem krwawy reżim Baszara al-Asada w bardzo krwawy sposób utracił połowę swego kierownictwa. Dalej autor pozwala sobie na jeszcze ciekawsze wnioski: "Wszyscy(...) zdają sobie sprawę, że główny problem to Iran i dopiero jego rozwiązanie może uspokoić Bliski Wschód."

Drogi autorze albo jest Pan za przepraszaniem..., albo działa Pan świadomie, bądź też nie zgodnie ze stanowiskiem syjonistów. Dalej autor wspomina o "krwawym", a jakże!(to słowo przewija się dość często w tak krótkim tekście) zamachu sprzed 18 lat na budynek centrum żydowskiego w Buenos Aires. Oczywiście autor przedstawia tę samą wersję wydarzeń: "Wiele wskazuje na Iran". Czytam dalej" "Izrael nie pozwoli sobie teraz na otwarty konflikt z Hezbollahem, czy Iranem”, jakie to ze strony żydów wspaniałomyślne. Po kilku nic niewznoszących akapitach autor przedstawia wnioski: "Zamach w Burgas świadczy o eskalacji realizowanej przez Iran i Hezbollah taktyki ataków terrorystycznych na cele izraelskie". Dalej autor powołując się na żydowskie źródła(sic!) wskazuje, że irańscy dysydenci-specjaliści od "mokrej roboty" "uznali atak w Burgas za sukces lokalny, ale strategicznym sukcesem byłoby wysadzenie w powietrze izraelskiego samolotu na Cyprze lub zamordowanie ambasadora Izraela, co według służb izraelskich planowali ci okrutni Irańczycy. Oczywiście autor ponownie powołuje się na źródła żydowskie, tym razem na na rzecznika rządu Izraela, który to powiązał zamach w Bułgarii z próbą porwania samolotu na Cyprze, (jeżeli taka kiedykolwiek się odbyła) przez cudzoziemca ze szwedzkim paszportem, który to zeznał, że jest członkiem Hezbollahu!. Oczywiście wskazuje to na odpowiedzialność Iranu.

Dalej Rybczyński pisze: Obywatele Izraela za granicą są celem systematycznej kampanii terrorystycznej" W tym miejscu autor wymienia Tajlandię, Kenię, Gruzję, Indie, czy Azerbejdżan(autor nie wspomniał, że niemal wszystkie te "zamachy" były nieudane), ale oczywiście nie wspomina również, że prawdopodobnie były to akcje przeprowadzone przez izraelski wywiad, czyli Mossad lub Szin Bet. Na sam koniec autor powtarza zachodnio-żydowska propagandę jakoby to Iran miał wejść w posiadanie broni atomowej w 2014 roku. Nic to, że żadna kontrola nie wykazała by Iran rzeczywiście zmierzał ku temu.

Jak widać artykuł Antoniego Rybczyńskiego to powtarzanie anty irańskiej propagandy. Autor ani razu nie pokusił się, chociaż wspomnieć o operacjach fałszywej flagi jakie służby Izraela zwykły wykonywać. Nie wspomniał również, że Iran jest jednym z najbardziej pokojowo nastawionych państw regionu i od ponad 500 lat nie wypowiedział wojny innemu pańswu w przeciwieństwie to Izraela, ale to już temat na inny artykuł. Szkoda, że w podobno patriotycznym tygodniku ukazują się właśnie takie artykuły.

Bloger Sek

KOMENTARZE

 • @Autor
  Trafne spostrzeżenia, wiadomo nie od dziś, że "GP" to gazeta marionetek kompleksu syjonistycznego i masoństwa rytu szkockiego, tak niebezpiecznego dla katolickiej Polski, diabły w sutanny przebrane na mszę (zapewne czarną) zapraszają...
 • @DJT 16:47:15
  To niestety jest najbardziej prawdopodobne.
 • Tworzenie judeo-prawicy środowiska pro-WASP-owskie w Polsce przećwiczyły na forum Frondy (FF)
  Właśnie - należy prześledzić jak się odbywała ta akcja, której kulminacją było poparcie sprawy WASP-owskiej (kosztem polskiej) w wojnie gruzińskiej 2008-go roku w lipcu? Po zamachu smoleńskim dla niepoznaki towarzycho z FF się roz-formowało i założyło Rebelyę. Oni mają jakiś układ ze Służbami Bertone i filtrują katolików polskich. Dobierają sobie jedynie tych, którzy mało kochają Polską Sprawę i mało po polsku myślą.
  W ogóle - to poruszył Pan bardzo głęboki problem penetracji polskiego życia politycznego przez ośrodki zewnętrzne. Trudno jest rozróżnić w Polsce miedzy WASP-ami a agentami sowieckimi(rosyjskimi) szkolonymi w Birobidżanie. Czasem mozna ich wrzucić do jednego wora - tacy są podobni.
 • i dobrze
  piszecie więcej o syjonistach i dobrze !!!, teorie spiskowe wchodzą nam butami pomału w życie . a reszta co nie wie o co chodzi niech googluje :) póki można.
  Przykład : NWO ,chemtrails , protokół mędrców syjonu, rodzina rockeffeler,operacja False FLAg ,Codex Alimentarius.
  niektórzy pomyślą iż masa blogów, portali i stron postradała zmysły ,być może , przyszłość pokaże.
  pozdrawiam
 • GaPol to kolejna wersja
  wiadomo-czyjej-gazety dla tubylców???
 • ;)
  Rybczyński, nie Rybiński ;)
 • @autor
  Zawarcie słowa "Polska" w tytule tego judeoamerykańskiego szmatławca jest obrazą dla Polaków. W zasadzie to ta "prasa" nadaje się dobrze jedynie jako ekwiwalent do kibla, czytać tych żydowskich bredni nie warto.
 • @autor
  mnie w całej tej sprawie rozbawił cytowany na onecie anonimowy "przedstawieciel amerykańskiej dyplomacji"(niestety nie podano, ani funkcji, ani nazwiska), który stwierdził, iż zamach ten jest:
  "akcją odwetową Hezbollahu za zabicie (przez Izrael) irańskich naukowców pracujących nad irańskim porgramem atomowym".
  Nie wiem czy coś przespałem i mi umknęło- ale byłem święcie przekonany, iż Izrael nigdy sie oficjalnie do tych zamachów nie przyznał! Oczywiście krążyły opinie, iż była to robota Mosadu- ale żadne oficjalne źródła tego nie potwierdzały... a tu ciach- z miejsca potwierdzenie.

  No chyba, że coś przespałem i takie potwierdzenia były wcześniej...
 • @Eugeniusz Sendecki 18:26:44
  Co to oznacza: WASP?
 • @ autor
  Woidać jak na dłoni że arykuł jest napisany pod konkretne zamówienie.
  Dla mnie ciekawą jest informacja że Iran od 500 lat nie wywołał żadnej wojny ze swoimi sąsiadami. Pozdrawiam.
 • Są już reperkusje na temat tego artykułu na forum Frondy (FF);
  "Re: Dziwny artykuł w GP Zyziu11
  25.07.2012, 17:10
  Izraelskie myśliwce już raz przelatywały nad polskim obozem zagłady w Oświęcimiu. To pewnie była rozgrzewka. Posiadanie przez to nieodpowiedzialne państwo kilkuset głowic jądrowych czyni z Izraela potencjalnego międzynarodowego rozbójnika, podobnego do państwa Hitlera, Stalina, czy Mao Tse Tunga.
  Re: Dziwny artykuł w GP Pietrek
  25.07.2012, 19:54
  Dziwny NE - dziwne teksty... Kto nie z Mieciem, tego zmieciem."
  Proszę zwrócić uwagę na niby od niechcenia rzuconą uwagę o Mieciu. Anonimowy oficer frontu ideologicznego o pseudonimie "Pietrek" wykonuje swoje sprytne zadanie. Określenie "dziwny" kazdemu pasuje i każdemu nie pasuje. Taka troszkę pytia delficka ten AOFI "Pietrek".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej