Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
107 postów 261 komentarzy

Bloger Sek

Sek - Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda. - George Orwell

"To jest program likwidacyjny narodu polskiego"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ubiegły czwartek w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości – Antonim Macierewiczem. Były minister MSW w swojej wypowiedzi skupił się na katastrofie Smoleńskiej i dotychczasowych ustaleniach Zespołu Parlamentarnego.

Mieszkańcy miasta stawili się bardzo licznie – w sali konferencyjnej przystosowanej do 200 osób, zgromadziło się około 500, część z nich musiała pozostać na korytarzu i zza otwartych drzwi słuchać wypowiedzi posła. Wraz z Antonim Macierewiczem przyjechał lider bydgoskiego PIS-u poseł Kosma Złotowski.
Antoni Macierewicz zaczął swoją wypowiedź od przypomnienia listopadowego przemówienia Radosława Sikorskiego:
„Żyjemy, bowiem w czasach naprawdę niezwykłych. W czasach, które nie mają precedensu w historii Polski poza jedynym okresem, poza tym najbardziej straszliwym i haniebnym(…) To w dzisiejszych czasach, nie dalej niż dwa miesiące temu minister Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej, a może dokładnie minister SZ rządu Donalda Tuska(…) uznał za stosowne w Berlinie powiedzieć, że Polska nie chce być już niepodległa. Takie wypowiedzi w naszym narodzie od czasów Targowicy nie były znane.(…) Żadne tłumaczenie(Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego(przyp. red.) nie zmieni zasady zdrady narodowej, a tak nazywam takie działanie, jakiego podjął się Pan minister Sikorski.”


 

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 1Dalej Antoni Macierewicz mówił:
„Ten hołd berliński byłby niemożliwy, do tego by nigdy nie mogło dojść, gdyby nie śmierć prezydenta Rzeczpospolitej, gdyby nie zagłada dużej części polskiej elity państwowej nad Smoleńskiem.”

Następnie poseł Prawa i Sprawiedliwości skomentował proponowaną przez rząd Donalda Tuska reformę emerytalną:
„To jest program likwidacyjny narodu polskiego z pełną świadomością realizowany przez Donalda Tuska i przystający do ich deklaracji międzynarodowych. Czy taki program byłby możliwy gdyby żył Lech Kaczyński? Nie, nie byłby możliwy. Nie ośmieliłby się pan Donald Tusk sformułować takiego programu.”

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 2Głównym tematem wystąpienia Antoniego Macierewicza była katastrofa Smoleńska. Początkowo poseł PIS-u wypowiedział się na temat genezy zbrodni Smoleńskiej, wskazał na działania śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w trakcie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego, czym niewątpliwie naraził się Kremlowi.

Następnie przedstawił zaniechania Biura Ochrony Rządu:
„Niecały tydzień temu mieliśmy(zespół parlamentarny przyp. red.) zaszczyt rozmawiać z byłymi szefami biura ochrony rządu, w tym z zastępcą szefa biura ochrony rządu. Przedstawił on bardzo szczegółową, precyzyjną, chłodną i w żaden sposób niezwiązaną z koncepcjami politycznymi analizę działań i zaniechać Boru w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Sformułował konkluzję: Zważywszy na wysokie kompetencje, na olbrzymie doświadczenie ludzi, którzy decydowali o zachowaniu się Biura Ochrony Rządu i przygotowywali tę wizytę trzeba stwierdzić, że nie był to przypadek, nie było to zaniechanie, nie był to błąd, lecz było to świadome działanie mające na celu obniżyć bezpieczeństwo prezydenta."

Dalej minister Macierewicz mówił: „Nie odrzucamy tezy o zamachu, więcej im więcej wiem z tym większą determinacją mogę powiedzieć, że to powinna być główna hipoteza badawcza dla prokuratury, ale nigdy nie sformułowaliśmy tezy, że był to zamach, bo tego nie wiemy. Zajmujemy się badaniem tego, co się naprawdę się tam zdarzyło.”

Dalszy ciąg wypowiedzi szefa zespołu parlamentarnego do spraw wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku można zobaczyć w załączonych filmach:

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 3

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 4

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 5

 

Spotkanie z Antonim Macierewiczem Bydgoszcz 23.02.12 część 6
Następnie Antoni Macierewicz odpowiedział na pytania zebranych osób, które głównie dotyczyły katastrofy Smoleńskiej. Padały pytania m.in. o sławny film „1: 24”, czy Wiktora Batera.

 

 

 pytania publiczności część 1

 pytania publiczności część 2

 pytania publiczności część 3Na koniec wypowiedział się brat prezydenckiego tłumacza Aleksandra Federowicza – Dariusz Federowicz:


„Szanowni Państwo ja wiem, że pytań są tysiące, dotknęliśmy jedynie powierzchni tej wiedzy, którą posiada zespół, której cząstkę posiadam również ja, bo uczestniczę od samego początku we wszystkich działaniach, które mogą przybliżyć nam prawdę. Doby by nie starczyło żeby bezmiar kłamstw wyszczególnić, bezmiar bezprawia, które się dokonuje na naszych oczach, to jest szokujące bezprawie. Mówi się, że my żyjemy w państwie prawa, to są kpiny z prawa, które się uskutecznia w sprawie Smoleńskiej. Zdajmy sobie sprawę, że rosyjskie służby brylują w dezinformacji i stąd pojawiają się gigantyczne magnesy, niektórzy dziennikarz nawet z tej niezależnej prasy dają się wodzić na pokuszenie i później są obśmiewani i to jest wykorzystywane bezwzględni
e żeby zdeprecjonować
ludzi, którzy dochodzą do prawdy. Dlatego myślę, że najtrudniej jest rzeczy najbardziej oczywiste udowodnić w sprawie Smoleńskiej. Myślę również, że Polacy w swoich sercach doskonale wiedzą, co się tam zdarzyło. Po owocach ich poznacie. Rzeczowość działań zespołu, który jest teraz jedyną instytucją w Polsce, która rzetelnie krok po roku przybliżą się do wyjaśnienia przyczyn tej tragedii i za to chciałbym Panu ministrowi serdecznie podziękować.”

Następnie zebrani spontanicznie odśpiewali hymn państwowy.

KOMENTARZE

 • Program likwidacyjny narodu polskiego
  na żywo, ale w studio... wystarczy poczytać Opary, a potem wyjść an ulicę i ginąć - będzie szybciej...
 • @Zbigniew-Grzymski 17:02:17
  Kasuję za obrazę.
 • @Sek 17:07:04
  Sek:
  "@Zbigniew-Grzymski 17:02:17
  Kasuję za obrazę..."
  =========================

  Twoje prawo (do takiej interpretacji) jako właściciela bloga :)
  Otwarte eksponowanie prawdy może być czasami tak odbierane :)
  Ważne, że czynisz to symetrycznie :)
 • ---Pan Maciarewicz --od 1989r w polityce a POLSKA KAPUT !!!!!
  ZChN - Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe – partia, która powstała w 1989 roku, jest wynikiem połączenia tradycji chrześcijańskich i demokratycznych. Partia została założona 28 października, jednak jej rejestracja nastąpiła dopiero 4 grudnia 1990r.

  W pierwszej, po komunistycznej kadencji sejmu (1989-1991), ZChN wypromowali Stefan Niesiołowski, Jan Łopuszański i Marek Jurek. Dzięki nim i poparciu Lecha Wałęsy partia w 1991 roku weszła do sejmu. Osiągając 8,74% głosów, zdobyła 49 miejsc w Sejmie i 9 w Senacie. Wraz z PC i Porozumieniem Ludowym, współtworzyli rząd Jana Olszewskiego, gdzie zasiadali przedstawiciele tej partii: Jerzy Kropiwnicki (minister pracy), Antoni Macierewicz (minister spraw wewnętrznych), Zbigniew Dyka (minister sprawiedliwości), Piotr Naimski (szef UOP) i Marcin Gugulski (rzecznik rządu). Prezes ZChN Wiesław Chrzanowski, został Marszałkiem Sejmu RP.

  4 czerwca 1992 roku, w wyniku ujawnienia przez Macierewicza listy domniemanych agentów SB i przedstawieniem wniosku o odwołanie rządu, wybuchła afera, która skończyła kadencję sejmu i poskutkowała wyrzuceniem Macierewicza z partii.

  Wybory parlamentarne 1993 to koalicja Katolicki Komitet Wyborczy "Ojczyzna", w którego skład wchodziły:
  Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe,
  Stronnictwo Ludowo-Chrześcijańskie,
  Partia Chrześcijańskich Demokratów,
  Partia Konserwatywna,
  Federacja Polskiej Przedsiębiorczości.


  Tak duża koalicja, mimo poparcia biskupa Gocłowskiego, uzyskało tylko 6,37% głosów i nie weszła do parlamentu. 4 letni okres regeneracji sił, każdy przeżywał inaczej. Najaktywniejsi rozpoczęli pracę blisko Lecha Wałęsy (Henryk Goryszewski - objął stanowisko szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego ), lub pielęgnowali swoje indywidualne kariery(Marek Jurek w 1995 objął stanowisko przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji). Rok 1994, był przełomowy dla kierownictwa partii, bowiem, na stołku prezesa Wiesława Chrzanowskiego zastąpił Ryszard Czarnecki, który swoje stanowisko piastował tylko rok. Bowiem już w 1995, ZChN po raz kolejny musiało przełknąć gorycz porażki, gdyż popierany przez nich Lech Wałęsa, przegrał wybory prezydenckie. Nowym przewodniczącym partii wybrano Mariana Piłkę.

  Wybory 1997, to ponowna rejestracja partii i ogromny sukces połączenia kilku partii, pod szyldem AWS(przewodnictwo N.S.Z.Z. Solidarności i ZChN). Przewodniczącym i założycielem Akcji Wyborczej Solidarność był Marian Krzaklewski. AWS, dzięki 43,7% poparcia wraz z Unią Wolności stworzyli koalicję rządzącą. Powołano rząd Jerzego Buzka, w którego skład trzech przedstawicieli partii ZChN: Marek Zdrojewski a następnie Tomasz Szyszko i Maciej Srebro (min. łączności), Jerzy Kropiwnicki (Rządowe Centrum Studiów Strategicznych) i Ryszard Czarnecki (Urząd Komitetu Integracji Europejskiej), a Stanisław Zając został wicemarszałkiem Sejmu.

  Po kontrowersyjnym zakończeniu kadencji sejmu, do nowych wyborów przystąpiło pod osłabioną i zmienioną banderą AWSP. Co najgorsze, ZChN, na rzecz PiS opuścili najważniejsi politycy, m. in. Marek Jurek, Kazimierz Marcinkiewicz, Marian Piłka. Gwoździem do trumny okazało się 5,6% głosów zdobytych w wyborach. Nowym prezesem ZChN w 2002 został wybrany Jerzy Kropiwnicki. Problemy organizacyjne i nie złożenie sprawozdania finansowego, poskutkowało wykreśleniem partii z ewidencji i ponowną rejestracją.

  Wybory samorządowe z roku 2002, to tylko 2 sukcesy partii. Jedynie Jerzy Kropiwnicki został wówczas prezydentem Łodzi, a Ryszard Tur prezydentem Białegostoku. Pod koniec 2003 roku ZChN inicjuje powstanie Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego, na którego czele staje Kropiwnicki. Kolejny kryzys w partii wybuchł 29 września 2004, gdy nadzwyczajny zjazd delegatów ZChN w województwie zachodniopomorskim podjął decyzję o rozwiązaniu lokalnych struktur tej partii. Władze centralne ZChN uznały tę decyzję za nielegalną.

  Wybory prezydenckie 2005, dla partii miały być trampoliną do lepszych czasów. Niestety, gdy popierany przez nich Zbigniew Religa, zrezygnował z ubiegania się o urząd prezydenta na rzecz Donalda Tuska, podzielona partia opowiedziała się za Lechem Kaczyńskim. Czterech członków ZChN przyłączyło się do PiS i z listy tej partii uzyskali mandaty.

  Po tej serii porażek i fiasku prób utworzenia nowego ugrupowania, partia ponownie została wykreślona z ewidencji w 2006 roku. 18 kwietnia 2007 grupa czołowych polityków ZChN weszła w skład Rady Politycznej Ligi Polskich Rodzin (Henryk Goryszewski, Leszek Lewoc, Jan Piątkowski, Jacek Szczot, Zbigniew Wawak), co ostatecznie zakończyło okres samodzielnego funkcjonowania ZChN.

  19 grudnia 2008 ZChN został ponownie zarejestrowany z uaktualnionym statutem. 22 marca 2009 odbył się Zjazd Krajowy, a nowym prezesem wybrano Mariana Papisa.
 • MACIEREWICZ TO WIELKI, PRAWY i ODWAŻNY POLAK-PATRIOTA !
  Macierewicz to wielki, genialny, bezkompromisowy, prawy

  i odważny Polak-Patriota, który wykonał gigantyczną, herkulesową

  pracę w oczyszczaniu Polski z sowieckiej agentury i wrogów Państwa

  Polskiego, które to zadanie można porównać tylko do oczyszczenia

  Polski z carskiej ochrany za czasów Piłsudskiego.

  Macierewicz z pomocą sejmowej komisji wykonał też wielką i

  patriotyczną pracę w demaskowaniu łgarstw i ukazaniu prawdy

  o Zamachu Smoleńskim co spowodowało przerażenie i gwałtowną

  reakcję zamachowców. Dlatego też po raz n-ty staje się celem

  niedobitej, postsowieckiej agenturalnej gangreny i oprawców

  Wielkiego Prezydenta Polaków Lecha Kaczyńskiego (który ze swoją

  ideą Zjednoczonej Środkowej Europy był zagrożeniem dla interesów

  ludobójczej rosji) - tuskowców, którzy z pomocą niezlustrowanej,

  POlszewicko-bolszewickiej POkuratury szykanują i prześladują tego

  wielkiego Polaka za jego patriotyzm, determinację i bezkompromitowość

  w walce z płatnymi szpiegami, sabotażystami i dywersantami w

  strukturach Państwa Polskiego.

  Macierewicz to jedna z ostatnich pereł, jakie Polakom pozostały po

  zagładzie Polskich Elit. Powinien być tak samo pieczołowicie

  chroniony jak ostatni Polski Mąż Stanu Jarosław Kaczyński.

  Sytuacja może się powtórzyć (patrz zamach smoleński, mordy

  PO-cyngla ryszarda cyby, dziesiątki tajemniczych zgonów osób

  niewygodnych reżimowi) więc trzeba się mieć cały czas na baczności.

  Dla tych dwóch nacji (do których należą kreatury na najważniejszych

  stołkach w państwie) o najbardziej ludobójczych i zbrodniczych

  tradycjach w historii ludzkości - zabijanie przeciwników politycznych

  jest czymś normalnym - o tym Polacy niestety naiwnie zapomnieli co

  może wkrótce ich kosztować niepodległość (patrz: hołd tuski +

  pakt fiskalny + pakiet klimatyczny).
 • Byłam zostawiam 5*
  i odkładam sobie oglądanie na deser.
  Dzięki za zamieszczenie tej relacji.
  Pzdr.
 • @Zbigniew-Grzymski 17:30:32
  Nic z tego nie wynika i nic się nie zmienia, że Pan Macierewicz pięknie opowiada. Polska demokracja jest wyrzucona z Sejmu na etapie ordynacji wyborczej i wszystkie miejsca dziwnie wygodnie zajmują tylko przedstawiciele jakiś partii i partyjek. Wojenki polityczne i wielki głód, narodu nie wyżywią.
 • To dzięki pracy zespołu AM wiemy o wiele więcej.....
  Larsik Owen pisze w komentarzu:
  "To są żałosne brednie. Polska może być regionalnym mocarstwem, i wtedy nikt nawet by nie śmiał pomyśleć, żeby nam część autonomii odjąć. Polska jest trzydziestoośmio milionowym krajem, gdzie zdolnych do noszenia broni jest parę milionów ludzi. Tej broni, oczywiście, nie wolno nam posiadać, dzięki PiS i Macierewiczowi pospołu (dla mnie Antek, byłem z nim w Jedynce, czego się obecnie wstydzę)."

  Czy Pan pomyślał o tym co napisał w odniesieniu do broni?

  Tragedia smoleńska żyje i żyć będzie wiecznie w pewnej grupie Polaków.

  Wyniki prac komisji rosyjskiej i polskiej znamy.
  Sam poświęciłem masę czasu na analizę raportu Millera, załącznika i stenogramów z Krakowa.

  Pisałem o tym w moich postach.
  Mimo, że były to dokumenty urzędowe, podpisane przez "ekspertów" to wykazałem w nich masę wykluczających się wzajemnie danych - na bazie mojej wiedzy z zakresu mechaniki lotu, aerodynamiki it.

  Zapoznałem się z ogromną ilością uwag blogerów. I choć nie zgadzam się z wszystkimi, to jednak z wieloma tak. To są ich wątpliwości, spostrzeżenia - i masa czasu poświęcona przez nich. W imię czego to zrobili?

  Sek, dziękuję Ci za umieszczenie tego materiału z Bydgoszczy - bo przecież z mediów bym nie miał do nich wglądu.
 • Likwidacja Narodu i Panstwa Polskiego
  Widzę znowu głupie komentarze !
  Kiedy ku***a zaczną w końcu myśleć - nie tylko przez pryzmat $$$$$ ?
  --- DLACZEGO NIE SĄ USUWANE Z NE ?? ---
  Nie byłem nie miałem czasu choć mieszkam w Bydgoszczy


  Kiedy "z boku" popatrzy się na Polską tylko w ostatnich dniach to aż "bije po oczach" skrajny debilizm - od "rządzących" nie"rządników" po SBckie i z SBeczone media. Bo inaczej nie można nazwać nazywających "skarbami" narodowymi stadiony - nie Huty (już wyprzedane po bandycku by zysk nie mógł trafiać do Polski i Polaków) nie Stocznie ( w zdecydowanej części zlikwidowane jako konkurencja dla Niemiec i Francji) nie przemysł bawełniany (zlikwidowany jako konkurencja dla UE), nie przemysł ciężki (w zdecydowanej części też zlikwidowany) itd...itp... - czyli nie zakłady produkcyjne dające nie tylko Krajową produkcję na własny rynek i za granicę ale podatki do budżety, składki na ZUS i Służbę Zdrowia - a stadiony których utrzymanie, po jednorazowej fecie, będzie podatników kosztowało co miesiąc kilkaset mln złotych. I na te stadiony zamiast na rozwój przemysłu wydano kikadziesiąt mld zł - nie debilizm ?

  Inny wariant . Dwie bandy tego samego rodowodu - żydokomusza PO pod wodzą SBckiego wychowanka przejętego przez Sztasi JPNiAJ - D. Tusk i i postkomusza SLD pod wodzą komuszego betonu - L. Millera prześcigają się w podobnym debiliźmie :

  - pierwsi próbując wydłużyć wiek emerytalny by jakoby "emerytury były wyższe" przy potężnym bezrobociu wynikającym z systematycznego niszczenia gospodarki - nie debilne tłumaczenie ? - Do jakich prac i kto zatrudni 66 letnią kobietę czy nawet mężczyznę pracującego fizycznie ? - kiedy dla młodych nie ma pracy ! Jest część otumanionych ludzi którzy uważają że przedłużenie wieku przechodzenia na emerytury spowoduje "większe" emerytury. Nic bardziej błędnego. Zwiększenie emerytur może spowodować jedynie rozwój gospodarczy państwa zapewniający pracę wszystkim Polakom - co powoduje wzrost płac i adekwatnie wzrost składek ZUS przekładający się na wzrost emerytury . Wydłużenie wieku nie przełoży się na wzrost emerytury bez rozwoju gospodarki - przemysłu.

  - drudzy w podobnym stylu tyle że mając swój projekt jakoby "lepszy" walczą o referendum by na emerytury przechodzić po osiągnięciu 40 składkowych lat dla mężczyzn i 35 lat dla kobiet. Przy dzisiejszym bezrobociu i dalszym niszczeniu gospodarki już tylko dziesięć lat starsi ode mnie nie są w stanie udokumentować nawet dotychczas obowiązujących 25 lat, a nie 40 ! - Kolejny debilizm ? - Tylko z pozoru jest to debilizm, a w rzeczywistości jest to prowokacja komuszej bandy mająca na celu pomóc JPNiAJ (jego prawie najwyższej i agenturalnej jołopowatości) przeprowadzić bandyckie projekty dla wyniszczania Narodu Polskiego opracowane po za granicami Polski.Podobnie jak "skarby" narodowe w postaci stadionów pobudowanych za pieniądze które powinny być przeznaczone na inwestycje przemysłowe, utrzymywane za pieniądze które powinny iść na Służbę Zdrowia, porządnie szkolące szkoły i uczelnie itp..itd...,

  TO JEST CELOWY, Z PREMEDYTACJĄ OPRACOWANY PLAN WYNISZCZENIA NARODU POLSKIEGO DO 15-20 MLN WYROBNIKÓW.
 • @Zbigniew-Grzymski 17:30:32
  Absolutnie sie z Panem zgadzam w 100%. Zostawiam 5*
 • @amicus2 19:48:27
  Szkoda gadać zalesiali pola uprawne i zalesili sobie myślenie:) Pozdrawiam
 • @LarsikOwen 16:09:08
  Chciałbym napisać: Ty palancie, gnojku, dewiancie itp ale nie napiszę...

  Odpowiedz mi tylko ILE trwały rządy J. Kaczyńskiego?
  Ile trwa rząd Donalda T.?
  Ile lat trwały rząd lewicy i innej swołoczy?
  I co ty Qwa sobie myślisz?

  Skąd się biorą takie lemingi jak Ty?
 • co to jest,
  jakiś teledysk, panie kochany konkrety, nie pompuj się pan obrazkami, komu to ?
  to po primo.
  mnie bardziej przekonuje teoria fym-a niż zachowawcza "teoria" pana m.
 • Myślenie nie boli
  Czy to co się dzieje dzisiaj z Polską jest faktycznie programem wyniszczenia? Nie wiem. Niemniej od pewnego czasu śledząc sytuację w naszej ojczyźnie odnoszę wrażenie, że nasi demokratycznie (chyba...) wybrani POlitycy mijają się w swoich decyzjach nie tyle z prawdą co już niejednokrotnie z logiką... Widać to bardzo jaskrawo zarówno na decyzjach w resorcie zdrowia. Przyjmując że panowie "na górze" to banda nieudaczników, jest wbrew pozorom wariantem optymistycznym... osobiście boję się, że owa nielogiczność w rządzeniu posunięta niekiedy aż do absurdu, ma swoje bardzo logiczne uzasadnienie. A. Macierewicz jak widać ma podobne odczucia.... a co jeśli ma rację?
 • @LarsikOwen 16:09:08
  Picujesz czy trollujesz ?
  Wszyscy na około kupili twój tekst , jak myślisz ?
  jak dobrze pamiętam to PIS miał wprowadzić ustawę pozwalającą żeby obywatel na swojej ziemi czy w domu mógł w obronie własnej bandziora ukatrupić. I wtedy można powiedzieć że się jest podmiotem i obywatelem w swoim kraju .

  ///dla mnie Antek, byłem z nim w Jedynce, czego się obecnie wstydzę///
  piszesz.
  No ciekawe ?
  Naoglądałeś się za dużo TVN i naczytałeś GW do tego mocne mrozy schłodziły przetwarzanie w mózgu.
  Poplątanie z pomieszaniem.
  współczuję.
 • @romeq 21:35:41
  Czy, ty lemingu, nie rozumiesz, że polityk nie może się jednoznacznie wypowiadać o zamachu, bo nie ma TWARDYCH DOWODÓW, tylko przypuszczenia i dowody pośrednie. Bloger moze nacznie więcej i dlatego A. Macierewicz wypowiada sie w taki sposób!!! A ten Larsik Owen, powinien mieć nick" owsik owen" ,bo pisze takie bzdury, ze czytać tego się nie da!!! Dodam, ze Macierewicz miał ujawnić listę agentów, na polecenie najwyższego organu w Polsce, Sejmu RP, i to nie był jego autorski pomysł!!!
 • @Kindow 21:27:25
  w sumie nie powinno się pisać z kimś kto zaczyna posta od zakamuflowanych inwektyw, ale co tam

  Proszę spróbować odpowiedzieć czemu tylko tyle trwały rządy Kaczyńskiego?
  Mając pełnie władzy zamiast zmienić Polskę na wzór Węgrów bawili się w nieistotne wojny i zjednywanie się sobie służb części dawnych to ich te służby załatwiły.

  Czego ten człowiek oczekiwał? Rozumiem, że eliminacja Leppera miała mu dać 100% władzy, no i się doigrał.
  Czy TuSK próbuje eliminować PSL? Sam się zastanów.

  Kto jak nie Kaczyński podpisał Traktat Lizboński defacto rezygnując z polskiej niepodległości.

  Nie tak różowo wygląda ta nasza "patriotyczna" prawica jak by niektórzy pragnęli.
 • @Zbigniew-Grzymski 17:30:32
  Mnie to najbardziej kręci działalność Macierewicza w KOR ( hop, hop filce - Macierewicz ręka w rękę z Geremkiem!), gdzie należał do frakcji uważającej odzyskanie niepodległości za szkodliwą mrzonkę i optującą za podległością Polski wobec ZSRR w ramach autonomii. Z tym, że tę frakcję tworzył sam, bo oprócz chęci poddaństwa miał też inne aberracje. Poza tym był wielbicielem Che Guevary. Cóż za metamorfoza: z lewackiego internacjonała wykiełkowała ostatnia nadzieja Polaków... Darwin by zapiał z zachwytu.
  pozdrawiam
 • @Kindow 21:27:25
  I do tego ten sq..iel porównuje podatki za PIS z tym co robi nierząd Tuska.
  To nie głupota, to debilizm genetyczny.
 • @moher 23:39:42
  Niestety prawda. I nie żaden święty i żadne łuski, tylko wybrał taką specjalizację. Niektórzy ludzie mają taką specyficznie pojmowaną postawę patriotyczną, że kupują emploi Macierewicza. Trzeba przyznać, że jest w tym dobry. Dobry i na tyle skuteczny, że nawet Kaczyński mu przebaczył numer z Olszewskim, choć nie robi tego z zasady.
  pozdrawiam
 • @LarsikOwen 16:09:08
  Do czego przypiąć ten komentarz?
  Albo przyłatać?
  Po co w ogóle pisać, jeśli się nie ma nic konkretnego do napisania?
 • @Antoni1 23:56:36
  A z tobą jest wszystko "tak"?
  Na pewno?
 • Dziękuję za relację.
  i nagrania.
 • @LarsikOwen 16:09:08 zacytujew ci POcholku kacapski wieszcza polskiego
  " Nie powiem Ci a jebal Cie pies
  Bo bylby to mezalians dla psa"
  koniec cytatu.
 • @wiki 00:35:10
  A od kiedy Tuwim jest wieszczem? I to polskim?
  :-))
  pozdrawiam
 • @ninanonimowa 17:25:23 tekst klamliwy i manipulacyjny nie obejmuje
  calej dzialalnosci macierewicza.
  Rok 92 gdy obecna rzadzaca mafia obalila przez zamach stanu legalnie wybrany przez Polakow rzad Olszewskiego tutaj jest tendencyjnie ZAMGLONY.
 • Okecie
  Odpowiedz na temat wylotu z okecia nie zostala ujeta w relacji, mozna wiedziec dlaczego?
 • @Antoni1 23:56:36
  zacytuję ci kacapska mendo :)) f orumowicza "wiki":

  "zacytuje ci POcholku kacapski wieszcza polskiego:
  " Nie powiem Ci a jebal Cie pies
  Bo bylby to mezalians dla psa"
  koniec cytatu."

  Brawo wiki !!! :))
 • @romeq 21:35:41 idz na kursy wieczorowe dla nalfabetow moze ci sie uda skonczyc chociaz podstawowa szkole
  bo po twoich wypocinach to mysle ze utknales na 3 klasie
  Te obrazki niedouku to wykreesy i schematy z ktorych jasno wynika gdzie byl samolot z jaka szybkoscia lecial. na jakiej wysokosci sie znajdowal kiedy go rozerwalo. Wyrazniej juz nikt nie moze tego powiedziec.
  A ty cymbale chcialbys jak inni propwokatorzy z PObolszewi wyciagnac od
  Macierewicza slowa ze samolo rozerwaly podlozone bomby i wystrzelone rakiety szrapnele, przez postPRLowskie i kacapskie sluzby ktore dzialaly na polecenie i w spisku PObolszewi z Tuskiem i Komoruskim na czele oraz Putinowcow.
  Otoz te slowa sa nie potrzebne POLACY to wiedza.
 • @moher 01:14:44
  Boga w to nie mieszaj, bo chyba niewiele zrozumiałeś.
  Macierewicz jest politykiem, a więc z definicji nie ma poglądów, lecz prezentuje postawę, którą ma kupić część gawiedzi. Po prostu mówi to, co niektórzy chcą usłyszeć. Na Smoleńsku buduje swoją pozycję, ot co. I robi to z takim zaangażowaniem, że Kaczor daje mu wolną rękę. I robi błąd, bo tak jak ma instynkt polityczny, tak nie ma szczęścia do pretorianów - w tym Macierewicza, który już raz podstawił Kaczorowi nogę.
  Dla ludzi "chodzących" w polityce Macierewicz jest niewiarygodny nawet biorąc pod uwagę naturę politycznego przekazu. Za bardzo się grzeje.
  Ale jeśli komuś pomaga w życiu fałszywy przekaz niewiarygodnego polityka - to szczęść Boże.
  pozdrawiam
 • @ratus 00:39:49 od momentu kiedy mial obywatelstwo polskie i zaczol pisac
  wiersze.
 • @Antoni1 02:04:47
  Trafnie; nie powiem, ale...
  Wrestling dla prostaczków trwa i trwać będzie, bo jest po temu wola wśród pańszczyzny. Jeśli nazwy i gęby się opatrzą, to najwyżej trzeba będzie przemalować szyldy, a durnie sie i tak nie połapią. Bo durni jest zbyt dużo, by można było zrobić porządek perswazją. Musi zaboleć.
  pozdrawiam
 • @banitaAK 20:22:50
  banitaAK:
  "@Zbigniew-Grzymski 17:30:32
  Absolutnie sie z Panem zgadzam w 100%. Zostawiam 5* "
  ------------------------------------------------------------------------

  Dla nas Polaków, potomków bohaterskich AKOWCÓW
  prawda o zasługach Wielkiego Polaka-Patrioty
  Antoniego Macierewicza to oczywistość !

  Niestety marazm, otumanienie i brak aktywności ogromnej części
  polskiego społeczeństwa idzie w parze z niesłychaną aktywnością
  agenturalnego, polskojęzycznego, kagebowskiego kacapstwa -
  co niestety uwidacznia się w sposób widoczny także na Nowym Ekranie.

  Pozdrawiam Serdecznie
 • Jak widać !
  mamy wielu uczciwych Polaków - patriotów !
  tylko że z nich patrioci, tak jak *złotousty* zna się na ortografii ;)
 • @Ciri 21:42:18
  Ciri:
  "@Sek 17:07:04
  Dzięki za tą relację - fenomen Pana Antoniego nie jest może widoczny dla tych, którzy oglądają spotkania w tv (mam tu też na uwadze drugi obieg), ale uczestniczenie w takiej konferencji jest wydarzeniem, które się długo pamięta. Byłam na takim spotkaniu u nas w Gdańsku pod koniec sierpnia zeszłego roku. Gdyby nie jego determinacja w dochodzeniu prawdy, do dziś Polacy by dali sobie wmawiać, że to był wypadek."
  ======================================

  Siła charakteru, uczciwość, inteligencja i patriotyzm Macierewicza

  uwidacznia się przede wszystkim właśnie w jego zdeterminowanych,

  dyskusjach-walkach o prawdę w esbeckich tefaunach, polsatach

  zrusyfokowanych tefaupenach itp., gdzie wielokrotnie w sposób

  godny podziwu, spokojnie radził sobie ze sforami szczękajacych

  nachalnie polszewickich i bolszewickich kundli.
 • PO CO NE LANSUJE A.MACIEREWICZA?
  On przecież profesjonalnie kręci. Jemu nie zależy na prawdzie o 10.04 tylko na własnej prezydenturze, generalnie na karierze. Gdyby było inaczej to publicznie zgłosiłby żądanie ekshumacji ciał ofiar i przeprowadzenia ich sekcji z urzędu.
  Nie rozumiem tego lansowania tym bardziej, że on poprzez swojego cyngla Aleksandra Ściosa (właściwie Mariusz Marasek, poczytajcie na salonie 24 notkę "Kim jest Aleksander Ścios?") oczernia Nowy Ekran i p. Oparę. Niech poprze swoje insynuacje dowodami, a nie napuszcza jednych na drugich.
 • PRAWDA MACIEREWICZA SOLĄ W OKU KACAPSTWA I SZWABSTWA
  ... demokratycznie (chyba...) wybrani POlitycy mijają się w swoich decyzjach nie tyle z prawdą co już niejednokrotnie z logiką.....Przyjmując że panowie "na górze" to banda nieudaczników, jest wbrew pozorom wariantem optymistycznym...

  ...owa nielogiczność w rządzeniu posunięta niekiedy aż do absurdu, ma swoje bardzo logiczne uzasadnienie. A. Macierewicz jak widać ma podobne odczucia.... a co jeśli ma rację?
  ==================================

  "a co jeśli Macierewicz ma rację?" - pytasz.

  Jeżeli chcesz ryzykować i sprawdzać czy ta polszewicka agentura

  niemiec i rosji to "tylko" "banda nieudaczników" a nie podstępnych

  eksterminatorów Narodu Polskiego, to ryzykujesz swoją egzystencję

  tak samo jak swego czasu żydzi, którzy zawierzyli zapewnieniom

  "solidnych" niemców, że jadą do dobrej pracy a nie do gazu.
 • @WojtekzKutna 21:51:22
  WojtekzKutna:
  "... demokratycznie (chyba...) wybrani POlitycy mijają się w swoich
  decyzjach nie tyle z prawdą co już niejednokrotnie z logiką.....
  Przyjmując że panowie "na górze" to banda nieudaczników, jest
  wbrew pozorom wariantem optymistycznym...

  ...owa nielogiczność w rządzeniu posunięta niekiedy aż do absurdu,
  ma swoje bardzo logiczne uzasadnienie. A. Macierewicz jak widać ma
  podobne odczucia.... a co jeśli ma rację? .."
  =====================================

  "a co jeśli Macierewicz ma rację?" - pytasz.

  Jeżeli chcesz ryzykować i sprawdzać czy ta polszewicka agentura

  niemiec i rosji to "tylko" "banda nieudaczników" a nie podstępnych

  eksterminatorów Narodu Polskiego, to ryzykujesz swoją egzystencję

  tak samo jak swego czasu żydzi, którzy zawierzyli zapewnieniom

  "solidnych" niemców, że jadą do dobrej pracy a nie do gazu.
 • ODGRZEWANE KOTLETY
  „Niecały tydzień temu mieliśmy(zespół parlamentarny przyp. red.) zaszczyt rozmawiać z byłymi szefami biura ochrony rządu, w tym z zastępcą szefa biura ochrony rządu. Przedstawił on bardzo szczegółową, precyzyjną, chłodną i w żaden sposób niezwiązaną z koncepcjami politycznymi analizę działań i zaniechać Boru w dniu 10 kwietnia 2010 roku." - chwalił się AM w Bydgoszczy. To samo na temat BOR-u było już w "Naszym Dzienniku" w lipcu 2011, przed zespołem Macierewicza nic nowego nie powiedzieli. Znajdę link to wkleję. Ale kit wali!
 • ---PROGRAM LIKWIDACJI NARODU POLSKIEGO ---
  rozpoczął się w 1989r -od zajęcia WSZYSTKICH !!!! rządowych stanowisk przez ŻYDÓW -wszystkie decyzje o DZIŚ POLSKI !!!!!! zapadły ! WCZORAJ !!!!!!!!/ na politykę TRZEBA PATRZEĆ !!! rachunkiem ciągnionym !!!/-----ZAMACH !! w Smoleńsku przynajmniej dla mnie był FAKTEM
 • @wiki 01:31:30
  ja w przeciwieństwie do ciebie cymbale/ko/ wierzę w inną narrację Tragedii Smoleńskiej, na którą są dowody w większej ilości niż te u tow. m.
  cyt."idz na kursy wieczorowe dla nalfabetow" koniec cytatu, więc kto tu cymbale/ko/ powinien skończyć wieczorowe kursy itd.
  źle się czuję odpowiadając twoim językiem, wierzę, że i ty cymbale/ko/ też się tak czujesz, bo chyba jesteś człowiekiem a nie bezrozumnym mocherem i lemingiem, miłego dnia, człowieku ?
 • @romeq 11:37:20 - Na Siewiernym nie spadł samolot z setką ludzi!
  Teoria FYM-a trzyma się kupy jako jedyna z dotychczasowych. A te obrazki AM to można sobie nie powiem gdzie wsadzić. Facet albo nie wie o co chodzi albo cwany i się postanowił wylansować. Ślepy widzi, że tam nie było żadnej "katastrofy". Spotkałem gdzieś takie wyliczenia, że same ciała zajęłyby na tej polance ok 100m kwadratowych (jedno obok drugiego), byłoby z ok 500 litrów krwi, setka foteli, catering... Nikt tego nie widział. A paliwo? Wsiąkło? Wyparowało? Szkoda słów dla mitomana Macierewicza. Dobre dla niepiśmiennych sołtysów, a i to wątpię
 • @Antypeerel 12:09:17
  Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale to jedyna koncepcja, która przybliża nas do poznania prawdy o tym tajemniczym zdarzeniu w dniu 10.04.2010.
 • @romeq 12:42:37
  Tak jest! I książka FYM-a "Czerwona strona księżyca" jako jedyna nie powiela rusko-tuskich kłamstw. A "zdarzenie" tymczasem jest coraz bardziej tajemnicze. Nic z wylotu nie ma, nic, null, zero zdjęć np.
 • @Antypeerel 14:12:14
  Start samolotu to nie jest jakaś wiekopomna chwila, żeby ją dokumentować. Nie ma także zdjęć z wyjścia z domów przez uczestników delegacji; nie ma zdjęć z przejazdu przez Warszawę... Nie dajmy się zwariować.
  pozdrawiam
 • TUSKOWCY Z KAGEBISTAMI MATAJĄ Z POMOCĄ "BRAKU KATASTROFY" !
  Antypeerel:
  "...Teoria FYM-a trzyma się kupy jako jedyna z dotychczasowych. A te
  obrazki AM to można sobie nie powiem gdzie wsadzić. Facet albo nie wie
  o co chodzi albo cwany i się postanowił wylansować. Ślepy widzi, że tam
  nie było żadnej "katastrofy".
  -----------------------------------------------------------------------

  Przesłanie ruskiej agentury jest proste jak ruski cep :)

  Komisje anodiny i millera, których zadaniem było załganie zamachu

  skompromitowały się i dały d.... wobec ujawnionych

  przez Komisję Sejmową pod kierownictwem Polaka Antoniego

  Macierewicza faktów a także wobec wyników badań Instytutu

  im. J. Sehna.

  Trzeba więc w jakis sposób zatrzymaćten trymfalny marsz prawdy

  o Zamachu Smoleńskim. Najprościej poprzez lansowanie milionów

  spamów bzdetów-"maskirowek" na bazie lewackiego Salonu24(FYM) o

  niby-braku katastrofy w Smoleńsku. Korzyść z tego płynąca dla

  tuskowców i kacapów byłaby ogromna ! - zaprzeczenie sensu

  dotychczasowych badań i sukcesów Komisji Macierewicza !
 • @Zbigniew-Grzymski 14:50:07- W Krakowie badano jedynie kopię
  W Krakowie badano tylko kopię. Rozumie Pan jaką wartość dowodową ma takie badanie? Żadnej.
 • @Zbigniew-Grzymski 14:50:07 - Zespół Macierewicza nie jest komisją
  Jakiej komisji? To jest zespół, a nie komisja. W sejmie jest 25 różnych zespołów. Różnica pomiędzy komisją a zespołem jest zasadnicza. Proszę doczytać.
 • @ratus 14:27:17 Wylot i przylot głowy państwa zawsze się fotografuje
  Tak nie było tylko rano 10.04.2010. I to nie dlatego się fotografuje, że prezydent jest np.ładny, tylko ze względów bezpieczeństwa. Zawsze są poza tym zapisy monitoringu na lotnisku. A w tym przypadku?
 • @Antypeerel 15:16:08
  Zapisy monitoringu na lotnisku; monitoring miejski, zgłoszenie przejazdu kolumny pojazdów uprzywilejowanych, oddelegowanie policjantów kierujących ruchem; zapisy z kontroli lotów, zlecenie tankowania dla Petrolotu i moc innych śladów, których nie dałoby się ukryć...
  Czemu zatem nikt nie kwęka publicznie o te ślady (nikt poważny ma się rozumieć)?
  Bo ta cała "maskirowka" ma taki sam ciężar gatunkowy, jak opowieści "Napoleonów" w psychiatryku. Im też nikt nie trzepie metryk, czy czasem nie nazywają się Bonaparte.
  pozdrawiam
 • .
  Zobaczymy na ile analiza tegoż filmu będzie zgodna z moimi analizami. Chętnie poczytam.

  A w komentarzach pod notką widzę ogromne zbiegowiska ujadającej psiarni...
 • @all
  polska rzadzi przestepcza mafia.
 • @Antypeerel 15:08:32
  Antypeerel :
  "@Zbigniew-Grzymski 14:50:07- W Krakowie badano jedynie kopię
  W Krakowie badano tylko kopię. Rozumie Pan jaką wartość dowodową ma takie badanie? Żadnej."
  ===================================

  Zaiste idiotyczna jest ta powyższa logika ! :) -

  Ruskie spreparowały kopię nie mającą żadnej wartości dowodowej,

  która to kopia udupia ich perfidne łgarstwo (wyłgane przez ich MAC

  i propagowane od ponad roku na cały świat) o pijanym dowódcy

  polsich sił powietrznych, który spowodował katasrofę :)

  Zawsze mówiłem, że kacapy to durna sfołocz nie potrafiąca nawet

  logicznie łgać :))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej