Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
107 postów 261 komentarzy

Bloger Sek

Sek - Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda. - George Orwell

Serbowie przeciw niepodległości Kosova

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemal 100% mieszkańców północnej części Kosova nie akceptuje władzy w Kosovie.

W środę w północnej części Kosova, zamieszkałej w większości przez Serbów, odbyło się referendum. Na pytanie: „Czy akceptuje Pan (Pani) instytucje rzekomej Republiki Kosowo zainstalowanej w Prisztinie?” Wg. komisji aż 99.74% głosujących, odpowiedziała - nie oraz potępiła rząd w Belgradzie za ustępstwa wobec Brukseli.

-Po tym referendum, dla kosowskich Albańczyków, społeczności międzynarodowej i polityków w Belgradzie będzie całkowicie jasne, że Serbowie z północy nie chcą podlegać instytucjom w Prisztinie- powiedział Krstimir Pantic, burmistrz zamieszkałej przez Serbów części Kosovskiej Mitrovicy.

Referendum nie zostało poparte przez rząd w Belgradzie i nie ma mocy prawnej.

KOMENTARZE

 • Kto wie dlaczego Kosowo jest tak istotne?
  istnieją 3 powody....
 • @ALEF STERN 14:41:31
  1. politycznie: rozwalenie Serbii (Niemcy);
  2. kolejny niezatapialny lotniskowiec (jakby się USS Turkey popsuł);
  3. kontrola nad głównym kanałem przerzutowym dragów (nierealne)

  tak tylko zgaduję....
 • Chwała...
  Syjoniści chcieli rozwalić Serbię i to uczynili, ale to jest wstyd i hańba dla całej chrześcijańskiej Europy, że na to pozwoliła, jeszcze nam wszystkim to wyjdzie bokiem. Kosowo i naród kosowski, przecież nie ma takiego narodu, tak jak nie ma narodu śląskiego, jednak do tego, aby rozwalać państwa narodowe są potrzebne takie wydarzenia, jak to, które miało miejsce w serbskim Kosowie i jak to, które dzieje się na naszych polskich oczach na polskim Śląsku.

  To wszystko jednak wpisuje się w politykę syjonistów i światowej masonerii, które pod płaszczykiem tolerancji, nowoczesności i koedukacji, wprowadzają takie nowe pojęcia do naszego życia, jak społeczeństwa multi-kulturowe, wielonarodowościowe, tolerancyjne, demokratyczne, wieloreligijne i judeochrześcijańskie niszcząc i unicestwiając tym te Państwa, które nie chcą tego wszystkiego przyjąć do swojej polityki, edukacji i codziennego życia - vide Białoruś, samemu w tym samym czasie stojąc twardo na pozycji nacjonalistycznej i broniącej swojej kultury, religii, tożsamości, tradycji i czystości narodowej.

  http://www.youtube.com/watch?v=WUuzSHYuKMA&feature=related

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej